Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NUTRISON PULBERE X 430 G
- Număr anunț
- DA41066170
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347,10 RON
- Valoare atribuită
- 347,10 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:20
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
347,10 RON
din 347,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro