Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET 912

Număr anunț
DA41064687
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA VALU LUI TRAIAN (CUI RO2987537)
Furnizor / câștigător
MAX SRL (CUI 3697680)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.737,91 RON
Valoare atribuită
1.737,91 RON
Data publicării
27.08.2026 13:50
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.737,91 RON

din 1.737,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.