Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparare si intretinere centrala termica ZN pt admiterea de functioare dpdv ISCIR
- Număr anunț
- DA41064510
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Zamostea (CUI 14102230)
- Furnizor / câștigător
- BEST FOR YOU SRL (CUI ro18267400)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.939 RON
- Valoare atribuită
- 3.939 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:41
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.939 RON
din 3.939 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro