Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparare si intretinere centrala termica ZC pt adimterea de functionare ISCIR

Număr anunț
DA41064455
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Zamostea (CUI 14102230)
Furnizor / câștigător
BEST FOR YOU SRL (CUI ro18267400)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.670 RON
Valoare atribuită
5.670 RON
Data publicării
27.08.2026 13:37
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.670 RON

din 5.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.