Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse diverse

Număr anunț
DA41064364
Autoritate contractantă
SC CITADIN ZALAU SRL (CUI RO27243753)
Furnizor / câștigător
TITAN COMERT SRL (CUI RO2714537)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.503,76 RON
Valoare atribuită
1.503,76 RON
Data publicării
27.08.2026 13:30
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.503,76 RON

din 1.503,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.