- Număr anunț
- DA41064111
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- MASSA COMIMPEX SRL (CUI RO8224534)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 553,59 RON
- Valoare atribuită
- 553,59 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:15
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
553,59 RON
din 553,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro