Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD 2T SEAGATE SKYHAWK, 5400RPM ST2000VX017

Număr anunț
DA41064073
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
Furnizor / câștigător
PRODATA SRL (CUI RO12947807)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966,94 RON
Valoare atribuită
966,94 RON
Data publicării
27.08.2026 13:14
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,94 RON

din 966,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.