Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spectrofotometru UV-VIS Specord 200 Plus

Număr anunț
DA41063857
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI RO11795620)
Cod CPV
38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.000 RON
Valoare atribuită
78.000 RON
Data publicării
27.08.2026 13:00
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.000 RON

din 78.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.