Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
CURS ACREDITAT - EXPERT ACHIZITII PUBLICE - COD COR 242116
- Număr anunț
- DA41060679
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.270 RON
- Valoare atribuită
- 2.943 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2026 10:00
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.943 RON
din 3.270 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 327 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.