Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctionala Brother MFC-L2802DW, Laser, Monocrom, Format A4, Duplex, Retea, Wi-Fi, Fax
- Număr anunț
- DA41048880
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 908,26 RON
- Valoare atribuită
- 908,26 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:38
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
908,26 RON
din 908,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro