Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparatii curente la pardoaseala- covor PVC Tarket

Număr anunț
DA41047812
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
Furnizor / câștigător
C.T. BAU & FINISAJE S.R.L. (CUI 43357890)
Cod CPV
45432130-4 · Lucrari de imbracare a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.532,12 RON
Valoare atribuită
41.532,12 RON
Data publicării
25.08.2026 13:42
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.532,12 RON

din 41.532,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.