Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE

Număr anunț
DA41045002
Autoritate contractantă
Comuna Gorbanesti (Primaria comunei Gorbanesti) (CUI 3373527)
Furnizor / câștigător
ARCHIP D. DANIEL-ANDREI (CUI 39235975)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.313,39 RON
Valoare atribuită
2.313,39 RON
Data publicării
25.08.2026 11:11
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.313,39 RON

din 2.313,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.