Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie lucrari "EFICIENTIZAREA SI MODERNIZAREA ILUMINATULUI PUBLIC, UAT AXENTE, JUD. SIBIU"
- Număr anunț
- DA41070333
- Autoritate contractantă
- Comuna Axente Sever (Primaria comunei Axente Sever) (CUI 4406126)
- Furnizor / câștigător
- ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. (CUI RO41166842)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 759.982,61 RON
- Valoare atribuită
- 759.982,61 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:44
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
759.982,61 RON
din 759.982,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro