Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carucior/ Scaun invalizi cu frana la mana;Carucior/ Scaun invalizi - persoane supraponderale;CADRU M

Număr anunț
DA41069610
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
ADION PRODIMPEXTRANS SRL (CUI RO5144309)
Cod CPV
33193120-6 · Scaune cu rotile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.320 RON
Valoare atribuită
8.320 RON
Data publicării
28.08.2026 11:03
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.320 RON

din 8.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.