Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa resuscitare cu balon Ruben, din PVC, cu tub oxigen, rezervor si masca nr. 5
- Număr anunț
- DA41069510
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33157100-6 · Masti de gaze medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 658 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:57
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
658 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro