Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii psihologice

Număr anunț
DA41068506
Autoritate contractantă
COMUNA BREAZA (CUI 4055840)
Furnizor / câștigător
PASCU P. GABRIEL-CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE,FORMATOR (CUI 31222791)
Cod CPV
85310000-5 · Servicii de asistenta sociala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
28.08.2026 09:55
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.