Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie reparatii instalatii electrice si iluminat
- Număr anunț
- DA41066435
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUZESCU (PRIMARIA BUZESCU) (CUI 4568454)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROCERALI SRL (CUI 18576317)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.245 RON
- Valoare atribuită
- 20.245 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:47
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.245 RON
din 20.245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro