Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branșament electric aferent stației de încărcare a mijloacelor școlare
- Număr anunț
- DA41064370
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Viilor(Primaria) (CUI 4556212)
- Furnizor / câștigător
- MGM CONSTRUCTII GENERALE (CUI RO25744537)
- Cod CPV
- 45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.553,41 RON
- Valoare atribuită
- 49.553,41 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:31
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.553,41 RON
din 49.553,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro