Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări în instalații de utilizare camere de supraveghere comuna Avrameni
- Număr anunț
- DA41036808
- Autoritate contractantă
- COMUNA AVRAMENI (CUI 3571591)
- Furnizor / câștigător
- DONARIS ELECTRIC S.R.L. (CUI 35249340)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.600 RON
- Valoare atribuită
- 33.600 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 11:08
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.600 RON
din 33.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro