Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cantar digital de persoane 180kg / cantar de baie

Număr anunț
DA41069309
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72,50 RON
Valoare atribuită
72,50 RON
Data publicării
28.08.2026 10:46
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72,50 RON

din 72,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.