Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii mentenanta trimestriala sistem detectie incendiu
- Număr anunț
- DA41069025
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- DIAFAN SRL (CUI RO1756208)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:28
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.200 RON
din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro