Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cameră IP Dome Profesională cu Audio Rezoluție 4MP
- Număr anunț
- DA41068319
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida (CUI 4266375)
- Furnizor / câștigător
- VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.220 RON
- Valoare atribuită
- 2.220 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:45
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.220 RON
din 2.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro