Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Semnatura

Număr anunț
DA41068051
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
DATIS COMPUTERS SRL (CUI RO12017006)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,72 RON
Valoare atribuită
453,72 RON
Data publicării
28.08.2026 09:28
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,72 RON

din 453,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.