Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere stingatoare
- Număr anunț
- DA41067809
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinesti (Consiliul Local Sinesti Ialomita) (CUI 4365069)
- Furnizor / câștigător
- EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI RO28126646)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.314 RON
- Valoare atribuită
- 3.314 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:12
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.314 RON
din 3.314 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro