Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de realizarea măsurătorilor si studiile de specialitate
- Număr anunț
- DA41068153
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- BEST PROIECT PREST SRL (CUI 18344392)
- Cod CPV
- 71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 250.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:35
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250.000 RON
din 250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro