Ofertă acceptată Cumpărare directă

Truse standard alcoolemie (de prelevare a mostrelor pt. det. alcoolemiei) - AVIZATA CSML

Număr anunț
DA41059548
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI RO15247689)
Cod CPV
33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.152,08 RON
Valoare atribuită
2.152,08 RON
Data publicării
27.08.2026 08:48
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.152,08 RON

din 2.152,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.