Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carucior de curatenie pt mop plat CRPV ODOBESTI
- Număr anunț
- DA41069066
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- ARLI-CO SRL (CUI RO385586)
- Cod CPV
- 34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 733 RON
- Valoare atribuită
- 733 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:30
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
733 RON
din 733 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro