Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator Ușă, format A5 (148x210 mm), profil click, JJ DISPLAYS

Număr anunț
DA41068877
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 01810 (CUI 24909300)
Furnizor / câștigător
J&J GROUP SRL (CUI RO14450110)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.359 RON
Valoare atribuită
1.359 RON
Data publicării
28.08.2026 10:18
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.359 RON

din 1.359 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.