Ofertă acceptată Cumpărare directă

Material pentru Ecran de proiectie Horizon

Număr anunț
DA41068273
Autoritate contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
Furnizor / câștigător
STAGE & SHOWTECH MANAGEMENT SRL (CUI RO25733414)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.377,18 RON
Valoare atribuită
29.377,18 RON
Data publicării
28.08.2026 09:42
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.377,18 RON

din 29.377,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.