Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA 12.5-80-18

Număr anunț
DA41067215
Autoritate contractantă
Comuna Voitinel (CUI 16366807)
Furnizor / câștigător
URSA MARE COMPROD SRL (CUI RO3903640)
Cod CPV
34352000-9 · Pneuri pentru sarcina mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041,32 RON
Valoare atribuită
2.041,32 RON
Data publicării
28.08.2026 08:22
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041,32 RON

din 2.041,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.