Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aranjamente florale pentru ZIUA COMUNEI BASCOV

Număr anunț
DA41066051
Autoritate contractantă
COMUNA BASCOV (CUI 4122078)
Furnizor / câștigător
TODY PLAST ARGES SRL (CUI RO15616310)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.260 RON
Valoare atribuită
8.260 RON
Data publicării
27.08.2026 15:13
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.260 RON

din 8.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.