Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie conform anunt ADV1544746

Număr anunț
DA41065753
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
ALEX-GAMA IMPEX SRL (CUI RO24844007)
Cod CPV
44134000-8 · Coturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940,40 RON
Valoare atribuită
940,40 RON
Data publicării
27.08.2026 14:53
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

940,40 RON

din 940,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.