Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Servicii de măsurători topografice

Număr anunț
DA41060832
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA SI ARTA TARGU MURES (CUI 47113359)
Furnizor / câștigător
TOPOGRAF HOF S.R.L. (CUI 38111634)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.790,08 RON
Valoare atribuită
19.700 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
27.08.2026 10:07
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.700 RON

din 19.790,08 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 90,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.