Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drapel steag Romania+Drapel steag Europa
- Număr anunț
- DA41052513
- Autoritate contractantă
- Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
- Furnizor / câștigător
- ASTRA PLUS SRL (CUI 33919079)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199,40 RON
- Valoare atribuită
- 199,40 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 10:23
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
199,40 RON
din 199,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro