Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lavete Solzina, Lavete bumbac

Număr anunț
DA41070141
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA "PHOENIX - SPERANTA" (CUI RO14060886)
Cod CPV
39563500-1 · Articole textile de uz tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.305 RON
Valoare atribuită
3.305 RON
Data publicării
28.08.2026 11:33
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.305 RON

din 3.305 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.