Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set Ghiozdane Elevi

Număr anunț
DA41069865
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 (CUI 28958632)
Furnizor / câștigător
MARIOFILIP COMIMPEX S.R.L. (CUI 40268194)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118.926 RON
Valoare atribuită
118.926 RON
Data publicării
28.08.2026 11:18
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118.926 RON

din 118.926 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.