Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie birouri, comode, scaune de birou si scaune vizitator in cadrul proiectului 336410
- Număr anunț
- DA41067214
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPARE FORTEI DE MUNCA CALARASI (CUI 11356381)
- Furnizor / câștigător
- JYSK ROMÂNIA SRL (CUI 18107744)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.370,25 RON
- Valoare atribuită
- 14.370,25 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 08:22
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.370,25 RON
din 14.370,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro