Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PUBLICITARE

Număr anunț
DA41066853
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
ALLGAM OFFICE SRL (CUI RO26794711)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.396 RON
Valoare atribuită
12.396 RON
Data publicării
27.08.2026 17:48
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.396 RON

din 12.396 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.