Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lada frigorifica Beko CF200CWN, 198 l, Clasa C, Conditii extreme, Alb

Număr anunț
DA41060418
Autoritate contractantă
Gradinita Nr. 272 (CUI 4267206)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39711110-3 · Frigidere cu congelator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.735,53 RON
Valoare atribuită
1.735,53 RON
Data publicării
27.08.2026 09:44
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.735,53 RON

din 1.735,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.