Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cu materiale

Număr anunț
DA41070393
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4375119)
Furnizor / câștigător
ANDADI COMPANY SRL (CUI 18504582)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.348,35 RON
Valoare atribuită
8.348,35 RON
Data publicării
28.08.2026 11:47
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.348,35 RON

din 8.348,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.