Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie baterie baie pentru dus
- Număr anunț
- DA41069678
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural Municipal ”Radu Serban” Caracal (CUI 47701227)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,14 RON
- Valoare atribuită
- 123,14 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:06
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,14 RON
din 123,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro