Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare Anunt de mediu in cotidian regional Evenimentul

Număr anunț
DA41069640
Autoritate contractantă
COMUNA HELESTENI (PRIMARIA COMUNEI HELESTENI) (CUI 4541300)
Furnizor / câștigător
ZIARUL EVENIMENTUL SRL (CUI RO16081370)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,60 RON
Valoare atribuită
201,60 RON
Data publicării
28.08.2026 11:04
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,60 RON

din 201,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.