Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE TELEFONIE FIXA SI MOBILA

Număr anunț
DA41069158
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial de Munca Gorj (CUI 4351799)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI RO9010105)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90,91 RON
Valoare atribuită
90,91 RON
Data publicării
28.08.2026 10:36
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90,91 RON

din 90,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.