Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari tamplarie
- Număr anunț
- DA41068332
- Autoritate contractantă
- SERVICII DE GOSPODARIRE COMUNALA ARICESTII RAHTIVANI SRL (CUI 47851224)
- Furnizor / câștigător
- DAPOLINI CONSTRUCT SRL (CUI 22681701)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.970,98 RON
- Valoare atribuită
- 11.970,98 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:46
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.970,98 RON
din 11.970,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro