Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet piese si materiale

Număr anunț
DA41064708
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA VALU LUI TRAIAN (CUI RO2987537)
Furnizor / câștigător
TRUCK PARTS DADDY S.R.L. (CUI 45357241)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.470,83 RON
Valoare atribuită
3.470,83 RON
Data publicării
27.08.2026 13:51
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.470,83 RON

din 3.470,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.