Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VOPSEA PAENINSULA

Număr anunț
DA41069750
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
SAN MARCO DESIGN SRL (CUI RO31828918)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.097,52 RON
Valoare atribuită
2.097,52 RON
Data publicării
28.08.2026 11:10
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.097,52 RON

din 2.097,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.