Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si amenajari spatii Palatul Culturii Ploiesti”, str.Erou Calin Catalin, nr.1
- Număr anunț
- DA41049280
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- EDALSO TRADING SERV SRL (CUI RO29481190)
- Cod CPV
- 45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241.952,84 RON
- Valoare atribuită
- 241.952,84 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:03
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
241.952,84 RON
din 241.952,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro