Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatie centrale detectie incendiu

Număr anunț
DA41069797
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
ZARCONSULTING S.R.L. (CUI 45617112)
Cod CPV
50600000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a materialelor de securitate si aparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
28.08.2026 11:13
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON

din 9.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.