Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatie VS-06-JEH

Număr anunț
DA41069478
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vaslui (CUI 11327130)
Furnizor / câștigător
CELESTA SRL (CUI RO2432285)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,32 RON
Valoare atribuită
41,32 RON
Data publicării
28.08.2026 10:55
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,32 RON

din 41,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.