Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Completare/remediere antiefractie /sistem supraveghere video sau control acces
- Număr anunț
- DA41067821
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ANDREI MURESANU (CUI 29169556)
- Furnizor / câștigător
- S.G.S. ALERT SYSTEMS SRL (CUI RO15265677)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347 RON
- Valoare atribuită
- 347 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:13
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
347 RON
din 347 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro